Beko HAKKINDA

Her zaman teknoloji üreten ve dünyaya dağıtan bir çok yabancı markaya imrenerek baktığımız düşünüldüğünde hayallerimizi gerçeğe dönüştüren Beko, bir Türk firması olarak 1950’lerde Koç holding’in kurucusu Vehbi Koç... devamını oku

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar

Yakında sona erecek

MediaMarkt'ta Klima ve Ventilatörlerde Anında %15 İndirim

detayları göster
%15Kupon Kodu

MediaMarkt'ta Klima ve Ventilatörlerde Anında %15 İndirim

Yakında sona erecek

Hepsiburada Günün Fırsatları

%19Fırsat

Hepsiburada Günün Fırsatları

Yakında sona erecek

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

detayları göster
%10Fırsat

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

Beko Kampanyaları

Her zaman teknoloji üreten ve dünyaya dağıtan bir çok yabancı markaya imrenerek baktığımız düşünüldüğünde hayallerimizi gerçeğe dönüştüren Beko, bir Türk firması olarak 1950’lerde Koç holding’in kurucusu Vehbi Koç tarafından temelleri atıldı. 1990’lara gelindiğinde değer yaratan ve insana fayda sağlayan teknoji üretme misyonuyla ilk çamaşır makinesini üretti. Sadece Türkiye için değil bir çok yabancı ülkeye de üretim yapan beko şimdi 100’den fazla ülkeye Beko marka adı altında beyaz eşya ve teknolojik ürünler sağlıyor. Sadece ürün üretmekten çok daha fazlasını başaran Beko insanların hayatını kolaylaştıran çözümler sunuyor ve değer katıyor. Üretimlerini Türkiye’de yaptığı ürünleri yurtdışı pazarlarına sunarak ülkemizin ekonomisine de katkıda bulunuyor. 2000’lere geldiğimizde ürün çeşitliliği ve inovatif yapısı sayesinde 6 kıtada faaliyet göstererek 440 milyondan fazla insane hizmet veriyor. Ürünleri ile kullanıcılarını mutlu eden ve hayatlarını kolaylaştıran teknolojiyi sunuyor ve avrupada dahi birok markadan fazla pazar oranına sahip olmayı başarıyor.

Tüm Elektronik ve Ev Aletleti İhtiyaçlarınız Beko'da

Sayede beyaz eşya üretimi yapmayan Beko aynı zamanda son dönemde popülerlik kazanan şık tasarımlarıyla ön plana çıkan fırından ocağa, dondurucudan davlumbaza kadar birçok ankastre ürün de üretiyor. Günlük ihtiyaçlarımız için ihtiyaç duyduğumuz küçük ev aletlerinide kullanışlı ve güzel taasarımları ile üreten Beko derin dondurucudan kurutucularaka kadar bütün beyaz eşya ürünlerini de üretiyor. Birçok farklı marka ile de yaptıkları işbirlikleri sayesinden sony’den LG ye kadar tüketici elektroniği ürünlerini de kendi mağazalarında satışa sunuyorlar. Enerji tasarruflu son tasarım çamaşır makineleri ile bir çok ödülü alan Beko sürekli gelişen ve üreten yapısı sayesinde yeni teknolojilerle birlikte uygun fiyat, kaliteyi ve şıklığı birleştiriyor.

Beko Kampanyalarıyla Evinizde Eski Eşya Kalmasın

Evimizin elektronik ve temel ihtiyaçları için bütün ürünleri bir araya getiren Beko aynı zamanda sezonsal avantajlarla da bizler için bütçe dostu kampanyalar yapıyor. Yeni evlenen çiftlerden evindeki eşyaları yenileyecek bireylere kadar sürekli ihtiyaç duyduğumuz ürünleri uygun fiyat ve kalite ile birleştirerek sunan Beko yaptığı indirim kampanyaları ile de fırsatlar sunuyor. Kapguru sizing için ihtiyaç duyduğunuz tüm beko fırsat ve indirim kodlarını bir araya getiriyor. Örneğin yaz dönemi öncesi yapılan klima kampanyaları sayesinde tam ihtiyaç duyduğunuz anda size özel indirimleri sunuyoruz. Ya da almak istediğiniz beyaz eşyada indirim olup olmadığını control edip fırsatları yakalayabilirsiniz. Sürekli gncellenen kampanyalarımız sayesinde ihtyiaçlarınızı gidermeden fırsatlara göz atıp cazip avantajlardan faydalanmayı unutmayın!