Clickbus HAKKINDA

Haftalar once gidip uzun kuyruklarda bekleme alışkanlıklarımızı bir kenara bırakıp ev konforunda otobüs bileti almamıza olanak sağlayan clickbus birçok avantaj ve indirim fırsatlarıyla geliyor. Çeşitli dönemlerde ... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

Clickbus İndirim Kodları

Haftalar once gidip uzun kuyruklarda bekleme alışkanlıklarımızı bir kenara bırakıp ev konforunda otobüs bileti almamıza olanak sağlayan clickbus birçok avantaj ve indirim fırsatlarıyla geliyor. Çeşitli dönemlerde yaptıkları kampanyalar ve özel avantajlarla her geçen gün daha fazla kazanç yaratan clickbus’ı sizlerle buluşturuyoruz. Tek sayfada indirim kodlarından yapılan tüm kampanyalara kadar bütün avantajları sizler için topladık. Artık hiçbir fırsatı kaçırmayacak akıllı alışverişin keyfini süreceksiniz. Örneğin 6 aya varan taksit kampanyasından %50’lere varan indirim kampanyalarına kadar tüm fırsatlar tek sayfada. Ilginizi çeken indirim kodunu kullanabilir, dikkatinizi çeken fırsattan tek tıkla ücretsiz faydalanabilirsiniz. Unutmayın burada gördüğünz tüm sıcak fırsatları sizin için özenle seçip tek tek test ediyoruz.

Tüm Büyük Otobüs Şirketleri Tek Bir Sitede! Clickbus

2014 yılında Brezilya’da hizmet hayatına başlayan clickbus kısa sürede Meksikadan Almanya’ya, Pakistan’dan Polonya’ya kadar birçok ülkede hizmet vermeye başladı. Türkiye’de 60’dan fazla otobüs firması, 5300’den fazla güzergah seçenekleri ile müşterilerin seyahat ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılayan clickbus aynı zamanda farklı avantaj ve güvence unsurları ile de giderek popüler bir bilet portal haline geliyor. Daha once sıra beklediğimiz, evimizden çıkıp ofisine gittiğimiz tüm otobüs firmarlarını tek noktada bizler için bir araya getiriyor. Bilet değişimi için verdikleri çağrı merkezi hizmetinden seyahat sigortasına kadar bir çok hizmeti de sunuyor ve kullanıcıları için en uygun fiyatlı biletleri bir araya getiriyor.

Otobüs Bileti Kampanyaları ve İndirimleri

Aslında çok uzun süredir alışık olduğumuz uçak bileti web sitelerinin hayatımızda önemli bir yeri olan otobüslere özel hazırlanmış hali clickbus. En büyük misyonu tüm kullanıcıları evlerinde bilgisayardan, gezerken mobil telefonlarından kolaylıkla istedikleri destinasyona otobüs biletlerini konforlu, hızlı ve güvenilir şekilde almalarını sağlamak. Müşteri memnuniyetini arttırmak için sürekli geliştirmeler yapmaya devam eden clickbus ulusoy, metro turizm, varan gibi seçkin markalarla yaptığı işbirliği ile kullanıcılarına sunuyor. Tek yapmanız gereken kalkış ve varış noktalarınızı girip hangi tarihlerde seyahat edeceğinizi seçip bilet ara butonuna basmak. Daha sonra clickbus onlarca farklı firmanın sundukları fiyatlarla birlikte size listeyi sunacak. Dilediğiniz firmanın en uygun biletini ve kolltuğunuzu seçiğ banka kartı ile yada kredi kartı ile ödeme yaparsınız.