D&R HAKKINDA

D&R, Doğan Holding tarafından 1996 yılında kurulmuş. Zamanla müşterilerine online alışveriş imkanı da sunarak, kültür ve sanat dalındaki Türkiye’nin en büyük online mağazalarından biri olma iddiasını sürdürüyo... devamını oku

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar

Yakında sona erecek

Hepsiburada Günün Fırsatları

%19Fırsat

Hepsiburada Günün Fırsatları

Yakında sona erecek

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

detayları göster
%10Fırsat

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

D&R İndirim Kuponları

D&R, Doğan Holding tarafından 1996 yılında kurulmuş. Zamanla müşterilerine online alışveriş imkanı da sunarak, kültür ve sanat dalındaki Türkiye’nin en büyük online mağazalarından biri olma iddiasını sürdürüyor. Her mağazada, aynı fiyatlara satın aldığımız ürünleri indirimli olarak online satışa sunan D&R, kültür ve sanat müdavimlerine kitap, film, müzik cdleri, elektronik eşyalar ve oyuncak ve hobiden tüm kırtasiye ürünlerini sunan bir platform. D&R sadece satın almak için değil ayrıca yeni çıkan, güncel sanat ve kültürel yapıtlarını, ürünlerini takip edebileceğiniz, kendinize okuma listeleri oluşturabileceğiniz, keşiflerde bulanabileceğiniz bir içerek sunan, online alışveriş sitesi.

Kitap Okumaya Özendiren Bir Platform

Özellikle kitapseverlerin, en uygun fiyatlara sahip olabileceği indirimli kitaplar için uğrak noktası olan D&R, size alışverişinizi kolaylaştıracak çeşitli tercihler sunmakta. Çok satanlar, en yeniler, indirimdekiler, en çok arananlar, yayınevleri ve yazarlara göre sınıflandırmalarla sunulmuş kitap reyonu, okumak için yeni keşifler yapmaya yönlendiriyor. Bu gibi alt başlıkların yanı sıra, kitap türlerine göre de arama yapacaklar için bir sınıflandırma da mevcut. Bir öğrencinin tüm kırtasiye ihtiyacının temin edilebileceği bir platform olan Dr.com.tr, alışverişinizi, mağazalarla kıyaslanamayacak ölçüde özel fiyatlarla satın alma imkanı sunuyor. D&R tüm kitapçılarda, kırtasiyelerde üzerindeki etiket fiyatına satılan ürünleri indirimli temin etme fırsatını kaçırmak istemeyen milyonlarca kültür ve sanatseverlerin alışveriş durağı haline gelmiş bir site.

D&R Online Kitap, Müzik ve Oyun Alışverişi Noktanız

D&R’ın sunduğu sonsuz kültür, sanat seçeneklerinden yararlanıp, alışveriş yapabilmek için üye olma koşulu getirilmiş. Seçtiğiniz ürünleri satın alırken tercihinize göre havale, PayPal ve kredi kartıyla ödeme gibi seçenekler mümkün. D&R’da 20 tl ve üzerindeki kredi kartınızla satın alışlarınızda taksit olanağından da faydalanabilirsiniz. Siparişleriniz 1 ile 5 gün içerisinde kargoya teslim edilirken, satın aldığınız ürünü (cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler haricinde) 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ayrıca tüm D&R mağazalarında Parolu D&R kartıyla; hediyeler, kampanyalar ve indirimler kazanabilirsiniz.

D&R’da Kültür, Sanat ve Eğlence Bir Arada

D&R’da zaman zaman yayınlanan bazı özel ürünlere ait kampanyalı satışlar da mevcut, bunlardan yararlanmak için sadece kampanyanın geçerlilik süresini takip etmeniz gerekiyor. Ayrıca sitedeki tüm siparişlerinizde geçerli olabilecek indirim kuponları, ücretsiz kargo fırsatı, kitap kampanyaları, Dvd kampanyaları, 3 al 2 öde kampanyası gibi indirim kuponları da mevcut. Kültür ve sanat meraklılarının Dr.com.tr’den yapacakları alışverişlerde indirim kuponlarından ve kampanyalarından yararlanmak için sitemiz Kapguru.com’u takip etmeniz yeterli. Tüm bunlardan faydalanmak için seçtiğiniz indirim kuponuna tıklayarak, verilen kodu sepette ya da ödeme ekranında göreceğiniz kutucuğa yapıştırarak indirimden faydalanıp, bir alışveriş gurusu olarak indirimi kapabilirsiniz.