Digitürk HAKKINDA

Televizyonlar hayatımıza girdiği ve evlerimize konuk olmaya başladığı ilk günden bugüne ne kadar şekil değiştirip teknolojik olarak gelişsede vazgeçemediğimiz bir ihiyaç oldu ve olmaya devam ediyor. Oturma odaları... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

Digitürk Kampanya Kodları

Televizyonlar hayatımıza girdiği ve evlerimize konuk olmaya başladığı ilk günden bugüne ne kadar şekil değiştirip teknolojik olarak gelişsede vazgeçemediğimiz bir ihiyaç oldu ve olmaya devam ediyor. Oturma odalarımızdan mutfağımıza ve yatak odamıza kadar evimizin her köşesinde bize eşlik ediyorlar. Kimi zaman film izlediğimiz, kimi zaman maç seyrettiğimiz, dizilerden eğlence programlarına kadar her tür farklı programla hayatımızı renklendirmeye devam ediyor. Giderek hız kazanan teknolojik gelişmelerle birlikte tüplü televizyonlardan daha büyük ekranda HD kalitesinde izlemeye başladığımız televizyonlar hem daha portatif oldu hemde daha az yer kaplamaya başladılar. Bu sayede evimziden ofislerimize kadar bir çok yerde bazen bir duvara asılmış bazen masa üstünde bazen de tavandan sallanarak karşımıza çıkıyorlar. Hal böyle olunca TV yayını yapan yayıncılarda ve kanallarda ciddi gelişmeler oldu ve tek kanallı televizyonlardan 100lerce farklı kanal seçeneğine kadar ilerleyip her ihtiyaca ve isteğe cevap vermeye başladılar.

En Son 3D ve HD Kalitesi Yanınlar Digitürk'te

Türkiyenin ilk Dijital yayın organizasyonu olarak 1999 yılında kurulan Digitürk kısa sürede milyonlarca eve girmeyi başardı, ve her geçen gün görüntü ve ses alanında geliştirmelere devam ediyor. Gelişen televizyonalarla birlikte teknolojik altyapısını da sürekli yenileyen Digitürk, 3D ve HD yayınların yanı saıra ilk 4K test yayınını da gerçekleştirdi. Sürekli yenisi eklenen kanallarla birlikte 100lerce farklı zevke hitap eden Digitürk aynı zamanda LigTV gibi önemli kanalları da yayın programları arasına alarak futbol meraklılarının da vazgeçemediği bir yayın organı. Hayatımıza değer katmak eğlendirmek ve bir çok duyguyu yaşatmak adına hayatımıza giren Digitürk her geçen gün daha fazla eve misafir oluyor.

Maçlardan Dizilere Geniş Yayın Seçeneği

Digitürk sadece tv yayını değil aynı zamanda dijital olarak birçok kanaldan farklı hizmetleri de sunuyor. Bunlardan bazıları arasında mobil uygulamalar ve tv uygulamaları da yer alıyor. Özellikle her ihtiyaca yönelik çözüm üretmek amacı ile giriş, spor, film, dizi, belgesel, yetişkin gibi birbirinden farklı paketlerle farklı kanal kombinasyonları sunuyor. Bu kadar çok ürün ve hizmet içinde özel kampanya ve fırsatlar hazırlayarak kullanıcılarına sunuyor. Sürekli yenilenen dinamik kampanya yapısı ile size en uygun fırsatı yakalamanızı sağlıyoruz, tek sayfada sürekli güncellenen ve kontrol edilen digiturk indirim kodları ve indirim kampanyalarını bir araya getiriyoruz. İhtiyacınız doğrultusunda size en uygun digitürk kampanya yada indiirim koduna tıklayarak avantajlı fiyatlardan digitürk sahibi olabilirsiniz.