Geziko HAKKINDA

Geziko, sık uçak seyahati yapanların en uygun fiyatlarla uçak bileti bulduğu bir online seyahat acentasıdır. 1999 yılında kurulan Travelstart'ın Türkiye versiyonu olarak kısa süre önce faaliyete geçmiş ve adından ... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

Geziko İndirim Kuponları

Geziko, sık uçak seyahati yapanların en uygun fiyatlarla uçak bileti bulduğu bir online seyahat acentasıdır. 1999 yılında kurulan Travelstart'ın Türkiye versiyonu olarak kısa süre önce faaliyete geçmiş ve adından sıkça söz ettirmiştir. En ucuz uçak biletine ulaşmak için onlarca farklı yerden fiyat almaya artık son verin. Geziko indirim kuponlarını da kullanarak dünyanın her yerine en uygun fiyatlarla uçabilirsiniz. Düşük hizmet bedelleri alması ve gizli maliyetlerden uzak durması nedeniyle en uygun uçak bilet fiyatlarına ulaşabileceğiniz muhteşem bir fırsattır.

Geziko ile Ucuz Uçak Biletleri Bulmak Çok Kolay

Geziko'yu tercih etmeniz için birçok sebep var. Ekonomik fiyatları daha da ekonomik hale getiren Geziko indirim kuponları ise öncelikli seçenek. Ücretsiz olarak sahip olacağınız bu kuponlar ile fiyatlar daha da hafifliyor. En ucuz uçak biletini bulmak için uçuşları karıştırabilir ve size en uygun olanı satın almadan önce kuponları kullanabilirsiniz. Üstelik sadece uçak bileti değil aynı zamanda araba kiralayabilir ya da otellerde rezervasyon ayarlayabilirsiniz. Tüm bunlar sadece birkaç dakika sürüyor. Geziko hediye çekini sadece uçak biletlerinde değil aynı zamanda araç kiralarken ya da otel rezervasyonlarında da kullanabilirsiniz. Bu kuponlara ulaşmak için herhangi bir ücret ödemeye de gerek yok. Siteye üye olmak bu kuponlar ile tanışmanız için iyi bir fırsat. Siteye üyeliğiniz gerçekleşir gerçekleşmez kullanabileceğiniz bir Geziko hediye çekine ulaşmak mümkün. Yılın farklı zamanlarında düzenlenen özel kampanyalar ve fiyatlar ile artık seyahat etmek maddi olarak bir yük olmaktan çıkıyor. Arkadaşlarınızı da ünlü sitenin cazip fiyatları ve kampanyaları ile tanıştırabilir onları siteye davet edebilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız size sadece size özel bir Geziko hediye kazandırabilir. Ödemelerinizi ise kredi kartı ile rahatlıkla yapabilir ve ödemeleri taksit seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Bültene kayıt olarak fırsatlardan ve kampanyalardan ilk haberdar olanlar arasına da girmek elinizde. Satın aldığınız bileti iptal ya da iade edebilir, müşteri hizmetleri ile temasa geçerek farklı bir güne taşıyabilirsiniz.

Geziko'da Ucuz Fiyatlara Ek Olarak Kupon Kodları da Var

Geziko promosyon kodlarının size kazandıracağı avantajlar çok fazla. Kuponların üzerinde yer alan rakam ve harfler indirim sihirbazı görevi görüyor ve fiyatları dibe çekiyor. Artık otobüs bileti fiyatı ödeyerek uçağa binebilirsiniz. Hatta çok daha azını ödeyerek bile uçak bileti satın almak mümkün. Tabii bunda fırsat kuponlarını kullanmanın önemi büyük. Kuponların üzerinde yer alan harf ve rakamlar bir kod oluşturuyor. Bu kodu satın aldığınız biletin ödemesini yaparken sisteme tanıtın ve indirimi görün. İndirim tutarı anında aktif olacak ve bilet fiyatınızı düşürecektir. Bu kuponları son kullanma tarihine kadar birçok kez kullanabileceğiniz unutmayın. Üstelik her geçen gün farklı indirim kuponları da yine sizi bekliyor.