Gold HAKKINDA

Bu kadar fazla ürünü bizlerle buluşturmak kadar, yaptığı kampanyalarla da ihtiyaçlarımıza hızlı cevap veren Gold Bilgisayar, petrol ofisi gibi büyük markalarla yaptığı iş birlikleri de cazip avantajlar sunmaya dev... devamını oku

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar

Yakında sona erecek

MediaMarkt'ta Klima ve Ventilatörlerde Anında %15 İndirim

detayları göster
%15Kupon Kodu

MediaMarkt'ta Klima ve Ventilatörlerde Anında %15 İndirim

Yakında sona erecek

Hepsiburada Günün Fırsatları

%19Fırsat

Hepsiburada Günün Fırsatları

Yakında sona erecek

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

detayları göster
%10Fırsat

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

Gold İndirim Kampanyaları

Bu kadar fazla ürünü bizlerle buluşturmak kadar, yaptığı kampanyalarla da ihtiyaçlarımıza hızlı cevap veren Gold Bilgisayar, petrol ofisi gibi büyük markalarla yaptığı iş birlikleri de cazip avantajlar sunmaya devam ediyor. Özel indirim ürünlerinden, anlık indirimlere, stok indirimlerinden özel ödeme seçeneklerine kadar birçok fırsatı bulmak mümkün. Sürekli yenilenen dinamik yapısı ile birçok kampanyayı bünyesinde barındıran Gold Bilgisayarın sunduğu tüm fırsatları, avantajları ve indirim kodlarını sizler için özenle seçip tek sayfada topladık. Kaçırmamanız gereken büyük günlük indirimlerden stokla sınırlı kampanyalara kadar her tür fırsattan ücretsiz faydalanmak için bizi mutlaka ziyaret edin.

Bilgisayar Parçalarından Kişisel Bakıma Kadar Binlerce Ürün

Elektronik ürün deyince aklımıza en çok LCD televizyonlar, akıllı telefonlar, bilgisayar ve laptoplar gelse de Gold bilgisayar bundan çok daha fazlasını tek platformda sunuyor. Tüm aksesuar ve tamamlayıcı ürünlerle birlikte saatten beyaz eşyaya, kişisel bakım ürünlerinden foto kameralarına kadar aklınıza gelebilecek tüm elektronik ürünleri de yine aksesuarları ile birlikte bulunduruyor. Örneğin bir akıllı telefon yada yeni bir bilgisayar aldınız, bilgisayarınızın çevre birimlerini yada akıllı telefonunuzun koruyucu kılıfınıda almak istediğinizde uzaklaşmanıza gerek yok. Üstelik sorunsuz iade ve garanti hizmetleri de standart!

Bilgisayar ve Teknolojide Güvenin Adı Gold Bilgisayar

Çok uzun süredir tanıdığımız ve vazgeçemediğimiz teknoloji mağazası Gold Bilgisayar ya da diger adıyla Gold Computer 1991 yılında Kadıköy’de Yazıcıoğlu iş merkezi’nde ilk mağazasını açarak hizmet vermeye başladı. Kısa sürede başarılı bir büyüme yakalayan Gold Bilgisayar şimdi 50’den fazla mağazasında 1000’den fazla eğitimli çalışanı ile hizmet vermeye devam ediyor. Hem popüler birçok AVM’de mağaza açan gold bilgisayar hem de ülkenin çeşitli noktalarında kendi açtıkları teknoloji mağazaları ile de hizmet veriyorlar. son dönemde online satış’ı da hizmete açan Gold Bilgisayar kendi web siteleri üzerinden kolaylıklta ve güvenle alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Güleryüzlü personeli ve satış sonrası destekleri ile de garanti kapsamında ürünlerinizi güven içinde kullanmanızı sağlıyor. Konu elektronik ürün olunca güvence vazgeçilemez en önemlim kriterlerimziden birisi olduğu düşünülürse Gold Bilgisayar elektronik ihtiyaçlarımız için en doğru adreslerden biri olmaya devam edecek gibi görünüyor.