LG Electronics HAKKINDA

Kore, Seoul merkezli global bir Kore firması olan LG’nin temelleri 1958 yılında atıldı. Radyo ve TV ağırlıklı olarak üretime başlayan marka o dönemde teknolojiye yön veren firmalardan biri olmayı amaçlıyordu, ve z... devamını oku

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar

Yakında sona erecek

Hepsiburada Günün Fırsatları

%19Fırsat

Hepsiburada Günün Fırsatları

Yakında sona erecek

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

detayları göster
%10Fırsat

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

LG Kampanyaları

Kore, Seoul merkezli global bir Kore firması olan LG’nin temelleri 1958 yılında atıldı. Radyo ve TV ağırlıklı olarak üretime başlayan marka o dönemde teknolojiye yön veren firmalardan biri olmayı amaçlıyordu, ve zamanla mobil telefonlardan dijital TV’lere kadar bir çok ürünü de 2000’lerde üretmeye başladı. Küresel anlamda faaliyetlerine devam eden LG günümüzde 82.000 Çalışanı ve 114 yerel şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Müşteri odaklı estetik tasarımları ve teknolojik ürünleri ile ön plana çıkan marka özellikle akıllı telefon ve tv atılımları son dönemde ses getirdi. Sony gibi bir çok dev firmayı belli ürün kategorilerinde geçmeyi başaran LG, her geçen gün geliştirdikleri yeni teknoloji ve ürünlerle müşteri memnuniyetini biraz daha yukarı çekiyor. Sadece ihtiyaç gidermekten çok daha fazlasını sunmayı amaçlayan marka aynı zamanda bir değer yaratarak uzun süre daha bizlere teknoloji üretecek.

LG, Televizyon ve Telefon Teknolojisine Yön Veren Firma

Geçtiğimzi yıllarda lansmanını yaptığı curved TV’ler ile televizyona bakış açımızı değiştiren Lg aynı zamanda modern çizgileri ve hatları ile de evlerimize yada iş yerlerimize tarz katıyor. Üretiği Televizyon aksesuarlarından ev sinema sistemlerine kadar kendine has bir çizgiyi koruyor. Her biri birbirine benzeyen beyaz eşyalarımızı da ürettiği buzdolabı ve çamaşır makinelerinde uzay tasarım renk ve tasarımlarla çok farklı noktalara getire LG sadece bir teknoloji firması olmadığını aynı zamanda hayatımızın bir parçası olan ürünlerde tasarımında önemini gösteriyor. Özellikle son dönemde popülerliği artan akıllı cep telefonu pazarında ürettiği LG Flex 2 (kavisli ekran) ve G4 gibi telefonlarla da varlık gösteriyor ve her geçen gün biraz daha fazla başarı elde etmeyi başarıyor.

En Güncel Online LG Kampanyaları ve Fırsatları

LG Türkiye’de online olarak satış yapmamaktadır bu nedenle de sayfamızda sezonsal yapılan indirim kampanyaları, özel banka anlaşmaları gibi avantajlı fırsatları sizler için listeliyoruz. Düzenli olarak güncellediğimiz listelerimizde size uygun fırsata tıklayarak gidip alışverişinizi tamamlamanız yeterli. Online web alışverişlerinizde kullanabileceğiniz LG indirim kodu ve kuponlarını ise farklı mağazalar altında sizlerle buluşturuyruz. Birçok büyük elektronik mağazasında da satış yapan LG’ye özel indirim kodları ve kampanyalarına da kapguru üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi tamamlamadan sepet aşamasında kodu kullanarak anından indirim kazanabilirsiniz. Örneğin Gold bilgisayar üzerinden vereceğimiz indirim kampanyası ile LG akıllı telefon alışverişinizi indirimden faydalanarak kolaylıkla ve ücretsiz yapabilirsiniz.