KAPANDI

Limango Hediye Çekleri

Limango, ilk olarak 2007 yılında Almanya'da kurulmuş ve daha sonra 2009 yılının Mayıs ayında Türkiye'de de faaliyete geçmiştir. Türkiye'de "özel alışveriş" kavramını ilk olarak tüketicinin karşısına çıkaran markalardan biri olan firma, kozmetik üründen modaya; elektronik ürünlerden kişiye özel fırsatlara kadar oldukça geniş bir kategoride hizmet veriyor. Fırsatlardan ve kampanyalardan yararlanmak için yapmanız gereken ise sadece üye olmak ve avantaj dolu bu dünyaya girmek. Mail adresiniz ile üye olun ve Limango indirim kuponunun sunmuş olduğu avantajlarla beraber çok ucuz fiyatlarla ünlü markalara ulaşın. Alışveriş yapmak için size en yakın alışveriş merkezi artık burası olacak!

Dünyanın En Ünlü Markaları Uygun Fiyatlarla

Limango'yu tercih etmeniz için birçok sebep var. Bunlardan en önemlisi ise tabiiki Limango indirim kuponları. Peki bu indirim kuponları ne işe yarıyor? ve size nasıl bir avantaj sunuyor. Ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz bu kuponlar harf ve rakamlardan oluşan sihirli bir kod. Bu sihirli kodu alışveriş sonrasında kullanmak ve indirimi yakalamak ise en fazla birkaç dakikanızı alıyor. Ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatalım ve kazanacağınız avantajlardan bahsedelim. Öncelikli olarak TL indirimi ile hangi kategori olursa olsun sipariş verdiğiniz ürünün daha ucuza satın alırsınız. Yılın farklı zamanlarında düzenlenen kampanyalar ile özel kategorilerde daha fazla indirim kazanmak da mümkün. Ünlü moda markalarının İlkbahar-yaz ya da sonbahar-kış koleksiyonlarını mağazadaki fiyatının çok daha altına bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni bir akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, fotoğraf makinesi ya da kıyafetleriniz ile uyumlu saat, gözlük, takı ve daha birçok ürüne Limango farkıyla ulaşmak için yapmanız gereken sadece üye olmak. Üye olanları bekleyen bir başka sürpriz ise Limango hediye çeki. Üye olduğunuz zaman sadece size özel bir hediye çeki kazanma şansınız var. Hatta arkadaşlarınızı da bu avantaj dolu dünyaya dahil etmek size yine bir Limango hediye çeki kazandırabilir. Bu hediye çekleri ile TL indiriminden tutun ücretsiz kargoya kadar birçok avantaja ulaşmak içten bile değil. Kupona ulaşmak da oldukça kolay. Sipariş verdiğiniz ürünlerin teslimatı ve ödeme kolaylığı da yine sizi memnun edecek. Kredi kartına taksit imkanları ve iade etme hakkınız yine elinizin altında.

Kampanyaları Takip Ederek Geç Olmadan Fırsatlardan Haberdar Olun

Alışverişi daha ekonomik kılan bu sihirli kodlara ulaşmak ve kullanmak sadece birkaç dakikanızı alıyor demiştik. Peki nasıl kullanacaksınız? Ödeme yapmak üzere kredi kart bilgilerini girmeden önce size bir koda sahip olup olmadığınız sorulacaktır. İlgili kutuya Limango promosyon kodunu girin ve aktif edin. İşe bu kadar! Bu işlemin hemen sonrasında ödeyeceğiniz tutarın düşmüş olacağını göreceksiniz. Üstelik farklı alışverişlerde bir defa olmak şartıyla defalarca kullanabilirsiniz. Hem siz hem de arkadaşlarınız bu kuponları son kullanma tarihine kadar kullanmakta özgür. Daha iyisi için fırsat kodlarını takip etmeyi ihmal etmeyin.