KAPANDI

Markafoni İndirim Kodları

2008 yılında kurulan Markafoni, Türkiye'nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olmaya devam ediyor. Ünlü moda markalarına ait yeni sezon koleksiyonları, mağaza fiyatının çok daha altına sunarak tüketiciye en kaliteli ürünü en uygun fiyata vermeyi amaçlayan ünlü alışveriş sitesi, farklı kategorilerde sunduğu yüksek indirim oranlarını bir de Markafoni indirim kuponu ile süslüyor. Türkiye'nin yanı sıra Polonya ve Ukrayna başta olmak üzere 8 farklı ülkede de faaliyetlerini sürdüren ünlü marka, gelişmeye ve modayı yakından takip ederek en iyi fiyat avantajını sunmaya devam ediyor.

En Ünlü Markalar Sadece Markafoni Kampanya Katologunda

Fiyatlar her ne kadar cazip olsa da bu avantajı biraz daha cazip hale getirmek sizin elinizde. Yapmanız gereken ise Markafoni indirim kuponlarını alışveriş sırasında kullanmak. Üstelik bu kuponlara ulaşmak için ne herhangi bir ücret ödemeniz ne de farklı bir siteye üye olmanız gerekiyor. Tek bir tık ile karşınıza çıkan fırsat kodları ile artık alışverişler çok daha ucuz çok daha keyifli bitiyor. Peki bu kuponlar size ne kazandırıyor? Sipariş verdiğiniz ürün için bir de kargo parası ödemek istemiyorsanız kuponları takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra TL indirimi istiyorsanız bu da mümkün. Hatta ödeyeceğiniz tutar üzerinden % indirimi kazanmak da mümkün. Pepsi gibi özel markalarla yaptığı anlaşmalar ile yine farklı avantajlar kazanmak da seçenekleriniz arasında. Kısacası Markafoni ile avantajlar bitmiyor, durmuyor. Özel günlerde sadece o güne özel bir indirim yine sizi bekliyor. Kullandığınız mail adresiniz ile siteye üye olun ya da e-bültene kayıt yapın. Artık en yeni kampanyalar mail adresinizde. Markafoni hediye çekleri hakkında da bilgiler mail adresinize gelecektir. Böylece kuponlar ise size bir tık uzakta duruyor. Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesi de çok kolay. İsterseniz tek çekim isterseniz taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Yine sipariş verdiğiniz ürün için uzun uzun beklemenize gerek yok. Sipariş verdiğiniz ürünler birkaç gün içinde adresinize teslim ediliyor. Satın aldığınız ayakkabı, kıyafet size büyük ya da küçük gelmiş ise iade edebilir ve farklı bir bedeni alabilirsiniz. Para iadesi de yine seçenekleriniz arasında.

En Son Markafoni Hediye Çekleri ve Kampanyaları

Markafoni hediye çekinin üzerinde yazılı olan ve harf ile rakamların oluşturduğu kodlar, sipariş verdiğiniz ürünü öderken size indirim sağlayacak. Bu kodu sizden istenen ilgili kutucuğa girin ve aktif edin. Göreceksiniz ki indirim tutarı hesabınızdan düşecek. Markafoni promosyon kodlarını kullanmanın sınırı da yok. Hem siz hem de birçok arkadaşınız kuponu son kullanma tarihine kadar farklı alışverişlerde bir kereye mahsus olmak üzere defalarca kullanabilir. Son kullanma tarihi dolan kupon ise yerini bir başkasına bırakıyor. Bu da avantajın yıl boyu sürdüğü demek. Size özel bu kampanyaları ve indirimleri kaçırmayın.