Metro Turizm HAKKINDA

Kurulduğu dönemden günümüze milyarlarca yolcuyu taşıyan Metro turizm her geçen gün daha fazla yatırım yaparak büyümeye devam ediyor. Sürekli gelişen ve değişen dünyada daha tatillerden bayramlara, iş seyahatlerind... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

Metro Kampanyaları

Kurulduğu dönemden günümüze milyarlarca yolcuyu taşıyan Metro turizm her geçen gün daha fazla yatırım yaparak büyümeye devam ediyor. Sürekli gelişen ve değişen dünyada daha tatillerden bayramlara, iş seyahatlerinden aile ziyaretlerine kadar sürekli yolculuk halinde olduğumuz düşünüldüğünde karayolu taşımacılığı her an ihtiyaç duyduğumuz hizmetlerden biri haline geliyor. Türkiye gibi büyük bir ülkede istediğimiz noktaya kolaylıkla ulaşabilmemize olanak sağlayan metro bir çok şehir arasında yeni otobüsleri ile hizmet sunuyor. Internet üzerinden online olarak bilet satışının yanı sıra acenteleri aracılığı ile de bilet satan metro aynı zamanda telefon üzerinden de hizmet vererek her noktadan kolaylıkla bilet alımını sağlıyor.

Yurt İçi Taşımacılıkta Lider Firma Metro Turizm

Türkiye’de ulaşım sektörünün en büyük oyuncularından olan Metro turizm filosunda bulundurduğu 1453 adet otobüs ile Türkiye’nin birçok noktasına ulaşım sağlıyor. 77ilde toplam 1000’den fazla aktif hizmet veren acenteleri ile kolaylıkla bilet almanızı sağlıyor. her gün ortalama 1400’den fazla sefer düzenleyen firma yıllık ortalama 19 milyon yolcuyu gücenle taşımaya devam ediyor. Hızla büyüyen şirket 2014 yılında 23 milyon yolcu taşıyarak rekor kırdı. Araç filosunu genç tutmaya çalışarak ortalama 3 yaşında otobüsleri ile de konforu ön plana çıkarıp araç içi sunduğu servis ve hizmetleri internet servisi gibi teknolojik ürünlerle birleştirip geliştirmeye devam ediyor.

1TL'den Başlayan Otobüs Bileti Fiyatları

Hayatımızın bir parçası haline gelen seyahatlerimizi kolay ve avantajlı şekilde sunan metro, aynı zamanda sürekli seyahat eden kişilere de farklı üyelik ve avantajlar da sunuyor. Yaz dönemind etatil yapan kişilerden, seyahat eden öğrencilere kadar farklı guruplara cazip fırsatlar da sunan metroda dönüş bileti 1TL kampanyası, çekilişli avrupa seyahati, özel indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri ile herkese hitap edip her tür ihtiyaca çözüm üreten kampanyalar yapıyor. Doğası gereği dinamik ve sürekli değişen fırsat ve kampanyaları takip etmek daha da zor hale geliyor. Dönemsel ve anlık kampanyalar ne kadar uygun fırsatlar sunsa da haberdar olmak en önemlisi. Işte bu noktada tek sayfada metro indirim kodlarından anlık kampanyalara sürekli güncel fırsatları sizler için topluyoruz. Ücretsiz olarak seyahat öncesi biletinizi almadan size en uygun kampanyayı seçip tek tıkla kolayca faydalanabilirsiniz. Size keyifli ve ekonomik bir seyahat sunmak için burdayız.