Hakkımızda

Kapguru, ülkemizde hizmet veren en güvenilir online mağazalarının indirimlerinden, tüm fırsat ve kampanyalarından sizleri haberdar eder ve site site gezme zahmetinden kurtararak, tüm kampanyaları ve fırsatları bir araya getirerek size alışverişlerinizde yardımcı olur. Üstelik sitemizde yer alan her kampanyayı sizin için özenle seçer ve sık sık test ederiz. Kapguru.com'dan her zaman mutlu ayrılacaksınız!

İndirim ve kampanyaların ilk durağı!

Sitemizi kullanmak çok kolay! Eğer aklınızda bir online mağaza varsa ve fırsatlarını öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gereken tek şey online mağazalar kategorimizden alışveriş yapmak ya da fırsatlarına göz atmak istediğiniz mağazayı seçmek. Eğer kategori bazlı indirim istiyorsanız, örneğin bana elektronik indirimlerini göster derseniz, kategoriler sayfamızdan elektronik sayfamıza gidebilir, bu sayfada en son yayınlanan elektronik fırsatlarını ve indirim kuponlarını bulabilirsiniz. Bunun en güzel yani sitemizdeki tüm kampanyalardan, hiçbir ücret ödemeden bir tıkla faydalanabilirsiniz. Kupon kodlarıyla alışverişlerinizde ekstra indirimler kazandırdığımız gibi her gün güncellenen kampanyalar ve sıcak fırsatlardan da sizleri haberdar ediyoruz. Bizi takip edin, kazançlı çıkın!

İndirim kuponları kategorimiz altında en güncel ve yeni indirim kuponlarını, diğer adıyla indirim kodlarını bulabilir, online alışverişlerinizde ödemenizi yapmadan bu kodu ilgili alana girerek anından indirim ve diğer fırsatlardan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sıcak fırsatlar kategorimiz altında tüm markalarımızın en güncel ve en yeni fırsatlarına göz atın! İlginizi çeken fırsatın üstüne tıklayarak, mağazaya yönlendirilir ve keyifle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Burada sadece fırsatlar sunulduğu için hiçbir işlem yapmanıza ya da koda tıklamanıza gerek yok.

Kapguru anasayfasını takip ederek haftanın öne çıkan kampanyalarından ve kaçırılmayacak fırsatlardan ilk siz haberdar olun ve indirimli alışverişin keyfini çıkarın.