Toyzz Shop HAKKINDA

1985 yılında, Sunman Oyuncak adıyla Kadıköy’de kurulan firma; lisanslı oyuncakların Türkiye’ye ithalatı ile sektörde yer edindi. Ardından 2001 yılında perakende sektörüne de atılarak, Toyzz Shop kuruldu. Ülkenin 2... devamını oku

İlginizi çekebilecek diğer fırsatlar

Yakında sona erecek

Hepsiburada Günün Fırsatları

%19Fırsat

Hepsiburada Günün Fırsatları

Yakında sona erecek

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

detayları göster
%10Fırsat

Tüm Hepsiburada Banka Kampanyaları

Toyzz Shop İndirim Kodu

1985 yılında, Sunman Oyuncak adıyla Kadıköy’de kurulan firma; lisanslı oyuncakların Türkiye’ye ithalatı ile sektörde yer edindi. Ardından 2001 yılında perakende sektörüne de atılarak, Toyzz Shop kuruldu. Ülkenin 28 şehrine yayılan firma 100’ün üzerinde mağazasıyla %100 yerli sermayeli sektör lideri olma konumunu sürdürüyor. Ürünlerinin yeniliğinin yanı sıra kalite ve güvenliğine de önem veren firma, çocuklarınızın sağlığını tehlike altına sokabilecek hiçbir ürünü bünyesinde barındırmamaktadır. Çocuklarınızın fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimini sağlıklı olarak tamamlamasına yardımcı olacak oyuncakları uygun fiyatlarla size sunmanın garantisini veriyor. Kendilerine düşen sorumluluğun farkında olan firma, mağaza çalışanlarına da siz müşterilerine daha iyi hizmet vermeleri için sürekli eğitim vermektedir.

Onbinlerce Oyuncak, Sayısız Seçenek ve Tarifsiz Mutluluk

Çocuklarınızın ilk görüşte ilgisini ve beğenisini kazanacak binlerce oyuncak çeşidini bünyesinde barındıran Toyzz Shop, artık online mağazasıyla da size hizmet sunuyor. Geleceğin büyüklerinin onlar için çok önemli olduğunu dile getiren firma, artık online satış mağazası toyzzshop.com’la da bir tık uzağınızda. Dünyaca ünlü birçok oyuncak markasını da içeren geniş kataloğuyla lisanslı oyuncakların da bulunup satın alınabileceği ilk nokta. Her gün değişen oyuncak çeşitlerine ve değişik oyuncak karakterlerine göre ürünlerini yenileyen firma; online mağazasında da sizin alışverişinizi kolaylaştırabilmek için çocuğunuzun hayranı olduğu çizgi film karakterlerinden tutun da markalara kadar ürün arama imkanı sağlanmış. Size sadece indirimli fiyatlarla alışveriş yapmanın tadını çıkarmak kalıyor. Yılların firması olan Toyzz Shop güvenilir ve sağlıklı alışveriş için tüm annelerin tercih ettiği bir marka. Annelerin gözbebeği olan evlatları için aldığı ürünlerde öncelikleri ürünün sağlıklı olması ve sağlıklı koşullarda üretilmesidir. 90 TL ve üzerindekindeki alışverişlerinizde “ücretsiz kargo” imkanı sunan sitede alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız yeterli. Siteyi kullanım rahatlığınız için binlerce ürün kategorilere ayrılmış, ayrıca kız çocuğu, erkek çocuğuna uygun ürünler aratabileceğiniz gibi yaş aralığını da seçebiliyorsunuz. Çocuklara hediye alabilmeniz de artık bu online mağaza ile çok kolay; hediye alacağınız kişinin profilini girmenizle beraber ona uygun bir çok seçenek önünüzü serilecek. Çocuğunuza oyuncak almak için mağaza mağaza dolaşması sorununu bizler için çözen firma, binlerce ürün çeşidine 365 gün bir tıkla ulaşabilme olanağı sunuluyor. Güvenilir, sağlıklı ürünleriyle annelerin içini ferahlatan Toyzz Shop, cebinizi de düşünüyor. Birbirinden cazip kampanyalar ve indirimler sunan marka sizde bağımlılık yaratabilir. Farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerine kolaylıklar getiren marka, siparişlerinizi kredi kartıyla yaptığınız takdirde alışverişlerinizde taksit imkanı da sunuyor. Müşterilerine indirimli özel fiyatlarla kaliteyi garanti ederken, bir yanda da indirim kuponlarıyla alışveriş fırsatları sunuyor.

Online Alışverişin Tutkunu Olacaksınız

Gözbebeğiniz olan çocuklarınız için binlerce ürünü bir araya getiren Toyzz Shop, özel günler ve sezon sonlarında kaliteli ürünleri indirimli olarak yakalayabilirsiniz. Farklı dönemlerde yayınlanan ücretsiz kargo kampanyası ve indirim kampanyaları da bulunmakta… Bunun yanı sıra özel günlerde de üyelerine çeşitli indirim olanakları sunuluyor. Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ürünleriyle annelerin güvenini kazanan firmanın çeşitli dönemlerde yayınlanan indirim kuponlarından ve kampanyalarından yararlanmak için sitemiz Kapguru.com’u takip etmeniz yeterli. Seçtiğiniz indirim kuponuna tıklayarak verilen kodu sepette ya da ödeme ekranında göreceğiniz kutucuğa yapıştırarak indirimden faydalanıp, bir alışveriş gurusu olarak indirimi kapabilirsiniz.