Tripsta HAKKINDA

Tripsta, 2013 yılından beri Türkiye'de faaliyet veriyor. Online uçak bileti satın alma, araç kiralama ve otel rezervasyonu yapma imkanı sunan ünlü marka, Almanya, Amerika, Güney Afrika, Fransa, Yeni Zelanda gibi d... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

Tripsta İndirim Kuponları

Tripsta, 2013 yılından beri Türkiye'de faaliyet veriyor. Online uçak bileti satın alma, araç kiralama ve otel rezervasyonu yapma imkanı sunan ünlü marka, Almanya, Amerika, Güney Afrika, Fransa, Yeni Zelanda gibi dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteriyor. Uçak bileti satın almak, gittiğiniz ülkede havalimanından iner inmez kiraladığınız araca binmek ve rezervasyon yaptırdığınız otelde geceyi geçirmek için yapmanız gereken sadece Tripsta'yı ziyaret etmek. Üstelik Tripsta indirim kuponları ile artık uçak biletinizi daha ucuza satın alabilirsiniz.

En Ucuz Uçak Seferlerini Tripsta ile Keşfedin

Tripsta'nın sunmuş olduğu avantajlar neler? Öncelikli olarak "en ucuz uçak bileti" avantajından yararlanabilirsiniz. Şehir içi ya da yurt dışı uçuşları için fiyat karşılaştırması yapabilir ve sizin için en cazip olanı satın alabilirsiniz. Fiyatları çok daha cazip hale getiren ise kampanyalar. Özellikle Tripsta indirim kuponları ile hem uçak biletinde hem araç kiralama hem de otel rezervasyonunda daha fazla indirim yakalamak mümkün. Dilerseniz bütün alışverişleri tek bir seferde yapabilir ve indirim kuponunu kullanarak tek seferde iyi bir indirim oranından yararlanabilirsiniz. Tripsta hediye çekinin sunmuş olduğu avantajlar birbirinden farklı. Sadece tek bir kategoride daha fazla indirimi bulabileceğiniz gibi toplam tutardan % oranında bir indirime de ulaşmak pek de şaşırtıcı değil. Siteye üye olmanız ya da e-bültene mail adresinizi bırakmanız sizi indirimler ile tanıştırmaya da yetiyor. Kuponların son kullanma tarihine kadar defalarca kullanılması da yine oldukça önemli. Bu sayede geri dönüş biletinizi de yine indirimli fiyatlardan alabilirsiniz. Araç kiralama ve konaklama hizmeti ile uçuş sonrası sizi yalnız bırakmayan ünlü marka, kesintisiz bir hizmet ile yolculuğunuzu tamamlamanızı sağlıyor. Best Price Mix adını verdiği özel hizmet ile size en düşük fiyatları hazırlıyor. Ücretsiz sahip olacağınız bu kuponlara ulaşmak ve kullanmak ise sadece birkaç dakika. Ödemelerinizi ise kredi kartınız ile uzun taksit avantajlarından yararlanarak yapabilirsiniz. Satın aldığınız bileti bir başka tarihe erteleme ya da iade etme imkanınız da var. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağları takip etmek de size indirim kazandırıyor.

Tripsta'ya Özel Kampanyalarla Kazançlı Çıkın

Tripsta hediye çekini kullanmak ise son derece basit ve sadece bir dakikanızı alıyor. Üstelik bu hediye çekini uçak bileti satın alırken kullanabileceğiniz gibi araç kiralarken ya da otel rezervasyonunda da kullanabilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı ile yapmadan önce Tripsta promosyon kodunu sizden istenen kutucuğa girin. İşte bu kadar! İndirim oranı anında tutardan düşer ve size de daha az ödeyerek siparişi tamamlama şansı doğar. Hem siz hem de arkadaşlarınız bu fırsatı defalarca kullanabilirsiniz. Yılın her günü devam eden kupon fırsatı ile daima daha az ödeyerek avantajları yakalayın.