TTnet HAKKINDA

2006 tarihinde “internet servis sağlayıcı” lisansını alan TTnet, Türkiye’nin öncü ve lider internet servis sağlayıcısı olması yanında eğlence, iletişim ve teknoloji yatırımları ile birlikte her geçen gün daha fazl... devamını oku

İLGİLİ KATEGORİLER

BENZER MAĞAZALAR

TTNet Kampanyaları

2006 tarihinde “internet servis sağlayıcı” lisansını alan TTnet, Türkiye’nin öncü ve lider internet servis sağlayıcısı olması yanında eğlence, iletişim ve teknoloji yatırımları ile birlikte her geçen gün daha fazla alanda bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet sağlıyor. Şirketin öne çıkan ürünleri arasında ADSL/VDSL2 ile hızlı internet erişiminin sağlanması, yurtdışı kablosuz internet erişim hizmetleri, ATM ve Frame Relay ve G.SHDSL hizmetlerini de sunmaktadır. Bunların yanı sıra televizyon ve sinama fimlerini taşınabilir cihazlarda kolaylıkla izlemenize olanak sağlayan IPTV hizmeti Tivibu popüler ürünleri arasında, ve kullanıcıların televizyon alışkanlıklarını çok farklı boyutlara taşımaktadır. Tüm bunların yanında milyonarca şarkıyı ücretsiz olarak birçok platformda sunan Ttnet müzik, dijital oyunların en büyük platformlarından birisi olna Playstore, türk öğrencilerinin faydalanabildiği eğitim platfomru Ttnet vitamin de Ttnet ürünleri arasında yer almaktadır.

TTnet Bireysel ve Kurumsal Tüm İhtiyaçlarınıza Çözüm

Ttnet ile hem bireysel hem de kurumsal internet ihtiyaçlarınıza uygun doğru paketi seçerek esnek bir çok tarifeden ve üründen faydalanılabilir. Dinamik ve teknolojik yapısı ile sürekli deişen ve gelişen servisleri için özel kampanyardan, fırsat ve çözümlerden faydalanabilirsiniz.

En Son TTnet Kampanyaları Kapguru'da

Kapguru olarak sizin için tüm bu fırsat ve özel ürünleri takip ederek tek bir sayfada bir araya getiriyoruz. Kısa dönem için hazırlanan özel paketlerden, anlık indirimlere kadar bir çok fırsatı bir araya getirmekle kalmıyor kullancılara özel hazırlanan indirim kuponlarını da sizlere sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılarken kar eder ve aboneliklerinizde en uygun fiyat avantajlarından faydalanırsınız.