KAPANDI

Zizigo İndirim Kuponları

Ayakkabı alışverişini artık internet üzerinden yapmanız için geçerli bir sebep var. Dünyaca ünlü markalara mağaza fiyatının çok daha altına ulaşmak için Zizigo size yeter! Kadın, erkek ve çocuklar için ünlü markalara ait en yeni ve en çok tutulan modelleri ayağınıza seren Zizigo, 365 gün iade imkanından tutun ücretsiz kargo avantajına kadar size birçok avantaj sunuyor. Yazlık ve kışlık modellerin yanı sıra çanta ve takı, kemer gibi aksesuarları da yine alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Üstelik sipariş verdiğiniz ürünler için bir de Zizigo indirim kuponu avantajı bulunuyor. Ücretsiz karşınıza çıkan bu kuponlar sayesinde alışverişiniz hiç tahmin etmediğiniz fiyatlara sonlanıyor. Hem de yılın her günü!

Zizigo Dünya Markalarını Ayaklarınıza Getiriyor

Zizigo indirim kuponlarına sadece birkaç dakika gibi kısa bir süre içinde sahip olabilirsiniz. Üstelik bu kuponlara ulaşmak için herhangi bir şart ya da koşul yok. Tamamen ücretsiz ve hiçbir şekilde para ödemiyorsunuz. Kuponların görevi ise alışveriş sepetinizi ekonomik olarak biraz daha hafifletmek. Kategori sınırlaması olmadan fırsat kuponlarını her alışverişinizde kullanabilirsiniz. Her alışverişte sadece tek bir fırsat kodu kullanıyorsunuz. Zizigo hediye çekini sadece tek bir siparişte değil farklı her siparişte kullanabilirsiniz. Bu da aynı hediye çekini eşinizin, dostunuzun ve sevdiklerinizin kullanması demek. Ünlü alışveriş sitesinin yılın farklı zamanlarında düzenlediği kampanyalar ile hediye çeklerini birleştirmek de mümkün. Ücretsiz kargo özelliği olan ürünlerde bir de Zizigo hediye çekini kullanabilir ve aynı anda iki farklı avantaj kazanabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünlerin 1-3 iş günü içinde adresinize teslim edilmesi de sizi uzun uzadıya beklemekten alıkoyuyor. Hızlı kargonun yanı sıra 365 gün iade imkanını da hesaba katarsak Zizigo keyifli bir alışveriş için elinden geleni yapıyor. Kredi kartına taksit imkanı ile fiyatı yüksek olan ürünleri taksitlere bölerek ödemek de mümkün. Peki kuponlara ulaşmak için ne yapmanız gerekiyor? Adidas marka bir spor ayakkabısını daha indirimli fiyata satın almak için üye olmanız yeterli olabilir. Ya da çok şık bir aksesuarı çok daha ucuza satın almanız için arkadaşlarınızı siteden alışveriş yapmaya ikna edebilirsiniz. Size özel bu kuponlar ücretsiz kargodan tutun TL indirimlere kadar birçok avantaj içeriyor.

Zizigo, Online Ayakkabı Durağınız

Ünlü alışveriş sitesini tercih edenler fırsat kodlarını sadece birkaç dakika içinde kullanarak indirime ulaşıyor. Sipariş verdiğiniz ürünler alışveriş sepetinde toplanıyor ve geriye ödemek kalıyor. Ödeme esnasında site size bir Zizigo promosyon koduna sahip olup olmadığınızı soruyor. Elinizdeki kuponun üstündeki dijital kodları ilgili boş kutuya girin ve sisteme tanıtın. Aktif olan kuponlar otomatik olarak fiyatı düşürüyor. İşte bu kadar! Bu işlem sadece bir dakika sürüyor. Yılın farklı günlerinde ve özellikle özel günlerde daha fazla indirim için siteyi ziyaret edin. Alışverişlerde fırsat kodlarını kullanmayı unutmayın.